İslami evlilik

Ad (rumuz)
Furkan

Özellikler
Şanlıurfa / 25 / Erkek / Bekar

İlan başlığı
İslami evlilik

İletişim (Email adresi)
byz_785f@hotmail.com

Selamün Aleyküm,
Günümüzde kendimizle aynı fikirde ve aynı yaşam bakışına ait insanlar bulmak artık çok zor.Heleki aradığını bir islami evlilik ise bu daha da zordur.Yinede bir arkadaşlık sitesine girip oraya ilan verirsem karşıma çıkabileceğini düşündüğüm insanların olabileceğini düşünüyorum.

Kendimi kısaca tanıtırsam ben furkan , 25 yaşında işinde gücünde bir devlet memuruyum.Şanlıurfa ‘da bulunmaktayım.Aslen Çankırılıyım.

Aamacım benim gibi dünyaya , islami gözle bakabilecek beşerle konuşmak isterim.İslami evliliğe uygun olduğunu düşünen , dinimizin kurallarını aksatmadan yerine getiren ve ileride doğacak çocuklarını gerçek islam ahlakı ile büyütebileceğini düşünen bekar hanımlar bana mesaj gönderebilirler.

Dini evlilik, insanları birleştirebilen , boşanmaları engelleyen , gerçek islami yaşatacan bir yaşam biçimidir.Bu yüzden bende islami muhabbet’i benimseyen ve doğru olduğuna inanan Allah’ın verdiği canı Allah’ın alabileceğine inanan müslüman hanımefendilerin bu ilanımı doğru idrak etmelerini isterim.

S.a.

Ciddi sevgili arıyorum evliliğe doğru
Ciddi sevgili arıyorum evliliğe doğru
Ad (rumuz) osman Özellikler istanbul 30 bekar
Ben Trabzon’dan aysun
Ben Trabzon’dan aysun
Ad (rumuz) Aysun Özellikler Trabzon / 21
İyi niyetli ciddi bir erkek arıyorum
İyi niyetli ciddi bir erkek arıyorum
Ad (rumuz) Duru Özellikler Sakarya / 26
Yuva kurmak istiyorum
Yuva kurmak istiyorum
Ad (rumuz) Sezgin Özellikler Batman / 32

Şimdi bir yorum gönder "İslami evlilik"


Top