NeatChat ile chat sitesi KUR ( Bedava )

25 views

Neatchatmerhaba arkadaşlar bu sayfamızda sizlere nasıl bir chat odasına sahip olabileceğinizden bahsedeceğim.Birçok insan ücretsiz chat odası bulup sitesine eklemek ister işte bu yüzden artık bu kategoride sizlere sitenize sohbet ekleme konusunda yardımcı olacağız.NeatChat gerçekten sohbet odası kurmak için en iyi seçeneklerden biridir.Bu kutuyu ücretsiz alıp sitenize iframe olarak eklemeniz yeterlidir.

NeatChat.com üzerinde sahip olabileceğiniz chat odası , muhtemelen geçici birebir sohbet yapmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş görünüyor.Ancak sizde basitce siteye girip oda ismini yazıp giriş yapabilir ve kodunu alıp sitenize ekleyebilir arkadaşlarınızı davet edebilir ücretsiz  sohbet yapabilirsiniz.

NeatChat sohbet kutusunu sizlere öneriyorum çünkü basit ve kullanımı çok kolay.Extra birşey yapmanıza gerek yok.Ayrıca mobil uyumlu olup sizlere mobil kullanıcılarada yer vermenizi sağlar.

Neat Chat nasıl alınır ?

Öncelikle siteye giriş ( www.neatchat.com ) yapınca sizi karşılayacak ekran aşağıdaki gibi olacak.Buraya Nickname yani bir rumuz ile giriş yapmanız isteniyor.Hemen nickname yazıp “Start Group diyoruz.

neatchat

Nickinizi yazdınız giriş yaptınız.TEBRIKLER artık sizinde bir chat siteniz var.Şimdi neler yapabiliriz bir bakalım.Öncelikle
You are the first user of this chatroom. You can be its administrator. You can also invite people to join it or embed it in a web page.

Yazısında Adminisrator kısmına tıklıayıp odanızın şifresini belirleyin.Karşımıza gelen ekrandan hemen şifremizi yazıyoruz iki defa ve bu odaya admin olduğumuzu belirtmek için.

admin

Şifremizi yazdık ve artık adminiz.Bu oda bizim yönetimimizde.İster banlar ister birini yönetici yapabiliriz.

Alt menüde şunlar var.

sifre

Emojiler , bir Anahtar işareti ki bu bizim admin menümüze gitmemiz içindir.Print ikounu , ses ikonu , mesaj ikonu neatchat yönetiminden destek almak içi  ve paylaşım ikonu var.Burada Anahtar ikonunua tıklayalım.

adminmenu

Burada admin menümüz var.Bu menüde odanızın başlığı ve içeriği hakkında birşeyler yazabilirsiniz. Features!ten sitenizde mesajların alınmasında çalan sesi kapayabilirsiniz ve Banned users ‘den banlanmış , odaya girişi engellenmiş kullanıcı listesini göreceksiniz.

Change Password => odanızın şifresini değiştirmek için.

Delete Previous Messages => Buna tıklarsanız sitenizde mesaj kaydı tutulmayacak ve geçmişide silecektir.Eğer ki odanızda her girdiğiniz kim girdi , kim ne yazdı mesajlarını görmek istiyorsanız silmemeniz mantıklı.

Peki odamı nasıl başka sitelere eklerim.Sitenizin chat kutusunu EMBED kısmına tıklarsanız kodunuzu göreceksinizdir.Yada odanıza girdiğinizde sağ alt köşede görebilirsiniz.Buradan yine odanızın kodunu alabilirsiniz.

embedkodu

Hemen bu kodu buraya ekliyorum ve sonucuna bakıyorum.
EVET örnek çalışmamızla hemen sitemize sohbet kutusu ekledik.Sizde sitenize sohbet ekle’mek isterseniz bu sohbet kutusunu beğeneceğinizi düşünüyoru.

Leave a reply "NeatChat ile chat sitesi KUR ( Bedava )"

Author: 
    author
    No related post!