Ome-Chat nedir ? nasıl kullanılır ?

46 views

ome-chatMerhaba arkadaşlar , bu makalemizde de yine çokca kullanılan ve çokca takip edilen bir site olan ome-chat sitesinden bahsetmek istiyorum.Ome-chat sitesi üzerinde de belirtildiği gibi  en fazla omegle ve çet rulet benzeri site olan tek site olarak geçiyor.Bu site de kullanıcılar tıpkı omegla‘da olduğu gibi nick alıp sohbete bağlanabiliyorlar.Kullanılan sohbet türü video chat ve 123flash sistemi kullanılıyor.Eğer ki sohbet eden kullanıcılardansanız 123flash’a aşinasınızdır ve ne kadar güçlü bir sistem olduğunu az çok biliyorsunuzdur.Ome- chat sistemi bundan ibaret.Yani iyi bir internet bağlantınızın olması , mikrofon ve kameranızın olması sizi ome-chatte iyi bir sohbetçi ve diğer kullanıcılarla iletişim yapmanıza olanak tanır.

Yine ome-chat’i farklı kılan diğer ve en etkili sistemi ise chatrandom benzeri videolu sohbet yapalabileceğiniz alandır.Bu alanda diğer bir çok kendi tarzındanki sistemler gibi Stop  , Next , Start gibi butonlar mevcut.Bu butonların siteye girerek en etkili şekilde ne olduklarını öğrenebilir yada açıklamak gerekirse , start sohbete başlamanıza , next bir sonraki kullanıcıyla sohbet açmanıza ve stop ise sohbeti o anda durdurmanıza yarar.Böylece rastgele olarak yeni insanlar arayıp onlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz.

Ome-chat bir çok benzer siteye göre chatrulette alternatifi en iyi site diyebilirim.Çünkü site kendine has ve öz tasarımı ile bir çok kullanıcıyı çeken , kullanımı bakımdan kolay olduğu içinde kullanıcıları tutan bir site.Sitedeki farklı chat alternatifleri ise bu siteyi dahada kullanışlı hale getirmiş diyebiliriz.

Ome-chat avantajları nelerdir ?

logo-minOme.tv yi kendine baz alan bu site sanırım ome-chat isminide oradan almış olacakki böyle bir site oluşturulmuş.Ome chat üzerinde kulanıcılar rahat bir şekilde arkadaş bulmak istiyorsa arkadaş bulabilir yada ome tv gibi random yani rastgele insanlarla konuşabilirler.Omegle konuşma tarzındaki görüntülü sitede avantajlar çok.Mesela sitede nickinizi kayıt edebiliyorsunuz , oda açabiliyorsunuz ve bunun yanında bilgilerinizi paylaşmadan rahatça görüşme sağlayabiliryorsunuz.Bu siteyi farklı kılan herhalde bu özellikleri olsa gerek.

  • Online chat Odaları, kullanımı kolay benzersiz ayarları ile düğmeleri var. Mesaj, konuşma mesaj ve Bağlantıyı kes düğmesini göndermek için yazmak için bir pencere var. Anında başlar “düğmesine tıkladıktan sonra arama motoru çalıştırır.”
  • Biz kimsenin bedava sohbet odaları  üzerinde özellikle  kullanıcıların iletişim bilgileri almayız , özel bilgilerine ihtiyacımız olmaz
  • Kullanıcı insanlarla bazı lakap ve kolay bir şekilde iletişim kurun seçebilirsiniz. Eğer kullanıcı başka bir yerde konuşmaya devam etmek istiyorsa, muhatap ile kartvizit alışverişi yapabilir.
  • Kullanıcı online Omegle chat odalarını kullanırken bilgisayarında uygulama yüklemeniz gerekmez güvenliği. Ayrıca, istenmeyen posta ve sohbet virüslere karşı güvenli. Bu arada, yönetim bizim yazılım güvenliği garanti eder.
  • Sohbet odaları ücretsiz Hizmetlerimiz Comfort cihazlar – kullanıcı sohbet için herhangi bir cihaz, bilgisayar, akıllı telefon, tablet, vs ile gidebilirsiniz.
  • İnsanlar otobüste veya kafede tasarım proje boyunca seyahat ederken iletişim kurabilir , sıkılmış olup olmadığı farketmez sadece siteye girip İnsanlar mükemmel bir sohbet edin.
  • Hız – bizim işimiz ,giriş yapın ve hızlı bir şekilde yazışın, anında mesaj gönderebiliyorsunuz.. Tek gecikmeler online sohbet odaları, bizim programcılar tarafından garanti altına alınmıştır.
  • Şimdi bir arkadaş bul! Ome-chat sitesinin en önemli avantajlarından biride bu olsa gerek.

Tags: #Ome-chat benzeri siteler

Leave a reply "Ome-Chat nedir ? nasıl kullanılır ?"

Author: 
    author